ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.10.2020 20:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 2. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“1515170
ОК „ВАРДАР“2525253

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јовчевски Стојанче
Втор судија
Ристовски Влатко
Делегат
Никчевиќ Сања