ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.03.2021 16:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.8

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“202522131
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“252125253

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Јосифовски Драган
Делегат
Карановиќ Зоран