ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
19.02.2019 17:00 Куп на ОФМ - мажи 2018/2019 претколо

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“2017210

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Весевски Давор
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Карановиќ Зоран