ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.12.2018 15:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 8

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“148180

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Весевски Давор
Втор судија
Петровска Елеонора
Делегат
Здравески Здравко