ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 20:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“1318190
ОК „ЛИРИЈА“2525253

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Пеица Светислав