ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
10.11.2018 17:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“2513202592
ОК „ЛИРИЈА“17252518153

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Пеица Светислав