ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.10.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 4. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“1418150
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Јосифовски Драган
Делегат
Ристоски Љупчо