ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“ / ОК „ШКЕНДИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
27.02.2021 14:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.5

Резултат

Тим12345T
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“1424250
ОК „ШКЕНДИЈА“2526273

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ѓорѓиев Орце
Втор судија
Весевски Давор
Делегат
Никчевиќ Сања