ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“ / ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
31.10.2020 13:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“1622140
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Весевски Давор
Делегат
Никчевиќ Сања