ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“ / ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
06.02.2021 15:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 2.3

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“25251822153
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“23162525102

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Петровска Елеонора
Делегат
Пеица Светислав