ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“ / ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
11.02.2021 20:00 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/4 финале 1

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“180926131
ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“252524253

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Христов Јосип
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Здравески Здравко