ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.10.2020 16:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“261614241
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ242525263

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Никчевиќ Сања