ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ Ф“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
21.10.2019 19:30 Прва Државна лига - жени 2019/2020 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“252321241
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“232525263

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Карановиќ Зоран