ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ Ф“ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.12.2019 13:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 9. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“21252525153
ОК “УСКАНА“25092722102

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Весевски Давор
Делегат
Никчевиќ Сања