ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“ / ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
19.04.2021 17:30 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Финале

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“25192522152
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“13251425173

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Зафиров Ѓоре
Делегат
Џинес Симон