ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“ / ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.12.2020 17:30 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 1.2

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“1922210
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Христов Јосип
Делегат
Карановиќ Зоран