ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
18.02.2021 20:00 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“2525253
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“1312210

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Христов Јосип
Втор судија
Ристовски Влатко
Делегат
Никчевиќ Сања