ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
06.12.2020 19:30 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 1.1

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“162525253
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“251818191

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Никчевиќ Сања