ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“ / ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.11.2020 13:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 4. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“2525253
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“1721170

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Никчевиќ Сања