ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
22.11.2020 19:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“25252021153
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “18222525122

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Здравески Здравко