ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
09.04.2021 18:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 1/2 финале

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253
ГОК „БОРЕЦ“2211220

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ричлиев Филип
Втор судија
Трајков Иван
Делегат
Џинес Симон