ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
26.03.2021 19:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/2 финале

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253
ОК „ВАРДАР“1417160

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Џинес Симон