ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.04.2019 14:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-1-10

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253
ОК „ЛИРИЈА“0000

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче