ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.10.2020 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253
ОК „ЛИРИЈА“1911130

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Џинес Симон