ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.02.2021 17:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“252622253
ОК „ЛИРИЈА“172425171

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче