ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2322220

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Христов Јосип
Делегат
Карановиќ Зоран