ОК „ЏИО СТРУМИЦА“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.03.2021 18:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 Финале

Резултат

Тим12345T
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“182525253
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“252120161

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Зафиров Ѓоре
Делегат
Џинес Симон